چه مبلی مناسب خانه‌های کوچک است؟

انتخاب مبل متناسب با فضای خانه یکی از مهمترین اصول دکوراسیون منزل است. به‌همین دلیل در انتخاب مبل مناسب خانه کوچک باید وسواس و دقت به خرج داد.

مبل مناسب خانه کوچک باید سه ویژگی داشته باشد:

  • فضای کمی اشغال و از فضاهای پرت خانه، مثل کنج‌‌ها استفاده کند.
  •  این تصور را در افراد به وجود آورد که فضای کمی اشغال کرده است.
  •  چند منظوره باشد و بتواند نیاز خانه به دیگر وسایل را کم کند.

 

شاید به جرأت بتوان گفت، مناسب ترین مبل برای خانه های کوچک، مبلمان ال است. مبلمان ال، بخاطر فضای کوچکی که در یک گوشه از خانه اشغال می کند، همچنین چسبیدن به دیوار و عدم ایجاد فضای غیر قابل استفاده در پشت مبلمان و نیز نداشتن دسته اضافی و باز بودن یک طرف آن در بیشتر انواع مبلمان ال، یک مبل مناسب خانه های کوچک است.

علی رغم تنوع و زیبایی که در مبلمان ال وجود دارد، شاید شما اساسا این نوع مبلمان را نپسندید و با سلیقه شما جور نباشد. اگر چنین است، نگران نباشید. مطمئناً مبل مناسب خانه های کوچک تنها مبلمان ال نیست.

شما می توانید از کلک دیگری استفاده کنید و آن استفاده از نیم ست هاست. اگر تعداد افراد خانه شما کم است، استفاده از یک مبلمان نیم ست، دست شما را تا حد زیادی برای خریداری انواع مختلف مبلمان باز می گذارد. انواع مبل ها با دسته های چوبی، دیزاین های نیمه کلاسیک و مبل های راحتی، زمانی که به صورت نیم ست استفاده شوند، علاوه بر این که فضای زیادی نمی گیرند، بسیار شیک و زیبا می شوند.

املاک رشت مشاور املاک رشت خرید خانه رشت دکوراسیون داخلی انتخاب مبل مناسب